Pronájem kojí na víno v centru Prahy

Pronájem kojí na víno v centru Prahy

24.07.2013: Investice, která se vyplatí …

 

 

 

Praha, 22.7.2013 – Zástupce Privátního Archívu Vín (1) uvolnil ke 13. výročí založení vinného klubu v centru Staré Prahy deset kójí (2) k uskladnění vín.

 

“Je to fantastická příležitost pro milovníky vína, jak dobře investovat a kvalitně strávit svůj volný čas. Kluboví příslušníci jsou zváni na pravidelné špičkové degustace vinařů a dovozců vín z celého světa. Budete „ve svém vinném sklípku v centru Prahy“. Jedná se o jedinečnou možnost uskladnění a archivace vín pro nové členy klubu v originálním privátním klubu s atmosférou moravského sklepa v centru Starého Města pražského a k tomu navíc gastronomická překvapení v „domácím prostředí“. uvedla zástupkyně klubu Ing. Martina Vejnarová.

 

Jedná se nejen o jedinečnou příležitost k uskladnění a archivaci vín, ale i o báječné místo pro Vaši obchodní schůzku, setkání s přáteli, rodinné posezení „ve vlastních prostorách“…

 

Závěrem uvedla zástupkyně Archívu Vín, že z důvodu zachování privátní atmosféry klubu dává prostor pouze deseti kójí na víno pro nové členy klubu, ale zároveň zdůraznila, že v Archívu je rovněž možné zúčastnit se pravidelně řízených degustací i pro „nečleny“ nebo pronajmout prostory pro firemní prezentace, rodinné oslavy či pronajmout prostory pro obchodní jednání s klienty v privátní atmosféře vinného sklepa.

 

 

 

 

Další informace :

Ing. Martina Vejnarová, zástupkyně Privátního Archívu Vín

Mobil : 603 483 727

e-mail : info@privatniarchivvin.cz

http://www.privatniarchivvin.cz

Doporučujeme

  

Chcete se konečně vyznat ve víně?  Naučte se na našich kurzech.

 

  • Vinařský kurz pro začátečníky
  • Vinařský kurz pro mírně pokročilé
  • Vinařský kurz středně pokročilý
  • Základní doutníkový kurz
  •