Jak se zaregistrovat?

Jak se zaregistrovat?
Zde najdete způsob, jak se zaregistrovat a jaké možnosti a výhody každá varianta nabízí.

Nejdříve zvolíte tlačítko REGISTRACE

 

Poté si vyberete typ registrace a zvolíte si z následujících druhů:

Standartní registrace

Jedná se o základní typ registrace, u které zobrazujeme v profilu zaregistrované společnosti tyto údaje: název společnosti, sídlo prodejny, kontakt, provozní doba. Ti kteří se rozhodnou pro tento druh registrace, se zobrazují jak za exklusivními tak i za rozšířenými registracemi. Pořadí je v tomto případě ovlivněno datem registrace. 

Rozšířená registrace

Rozšířená registrace je určená pro firmy, které nechtějí investovat do exkluzivní nebo TOP registrace, ale i tak by se chtěli zviditelnit. Tento typ registrace jim zaručí, že se odkaz na jejich firmu při regionálním přehledu zobrazí výše než u firem, které si u nás objednali standardní registraci. Ovšem u této registrace se již nebude zobrazovat Vaše logo a url ceníku. Musíte také počítat stím, že před Vámi budou všichni ti co mají zaplacenu exkluzivitu. 

Exklusivní registrace

Exklusivní registrace Vám zaručí být vždy na prvních místech v regionálním přehledu prodejců. S touto registrací se neztratíte a budete vždy na viditelných pozicích. Informace o Vaší společnosti jsou ve stejném rozsahu jako u TOP registrace, jen TOP je vždy v seznamu nad touto a také lze vložit firmu do 5 oborů a 5 fotografií oproti rozšířene, kde jdou pouze 3 a u TOP je to neomezené.

Top Registrace

TOP registrace zaručuje, že se vždy bude zobrazovat v seznamu mezi prvními.  A to nejen na stránce kategorií a okresů, jako registrace nižších stupňů, ale i v hlavních kategoriích a na stránce krajů a na úvodní straně, takže každý vás uvidí! Samozřejmostí jsou podrobné informace o Vaší společnosti, logo, název společnosti, sídlo prodejny, kontakt, provozní doba, www adresa, url ceníku. Cena registrace je 9990,- Kč . Můžete však využít sponzorský program společnsti Světová vína a tuto variantu mít zcela zdarma.

 

Pote si vyberete počet měsíců požadované registrace

 

Vyplňte požadované údaje

 

a zaškrtněte 

 

 

 

 

Doporučujeme

  

Chcete se konečně vyznat ve víně?  Naučte se na našich kurzech.

 

  • Vinařský kurz pro začátečníky
  • Vinařský kurz pro mírně pokročilé
  • Vinařský kurz středně pokročilý
  • Základní doutníkový kurz
  •